in ,

Yanılgılar Dünyası

Artık bir kalbe sahip değilim. Hangisi daha kolay bilmiyorum evet bildiğim kesin bir şey var huzur hiç bir türlü yok. Varolmayacak.

Bizler nereye kaçarsak kaçalım, sığındığımız liman neresi olursa olsun yakalayamayacağız adına huzur dediğimiz insan yaşamını var edip yok etmeyi de kolayca başarabilen şeyi.

Öğrendim artık kovaladıkça kaçacak, el uzattıkça itecek, yaşamak istedikçe her nefeste bir adım daha yaklaştıracak intihara. Bulmayacağım seni sende beni bulma.

Nasıl oldu bilmiyorum. Birdenbire olmadı. Ben istedim. Evet bir çok şey sebep oldu bu kızı yaratmama.

Adına asla hata demeyeceğim sadece yanılgılar dünyası olarak gördüğüm aşk. Ne sen varolacaksın artık hayatımda ne de seninle geldiğine inandığım huzur. Ancak sevgi asla çıkmayacak hayatımdan, hep hissedebilmenin verdiği güç ile yaşayacağım.

Elbet elbet bulacağım yolumu ancak şunu geç kendime hemde sizlere söylemeliyim ki bir an dahi korkmadım. Tüm savruluşlar diplere düşmeler vurdu fakat tek bir an dahi kaçmayı bırakmayı düşünmedim. Bana bunu öğreten yine aşk oldu.

Benden aldığın çok fazla şey oldu fakat verdiklerin hayatımı anlamlı kılmada, yolumu kaybetsemde kendimi bulmamda, sınırlarımı hatırlamam da ve bir çok sınır koymamda bana yardım ettin ve sağladın. Ne olursa olsun minnettarım sana aşk. Bir daha doğru zaman doğru kişi doğru yer üçlemesi olmadan hayatımda varolmaman dileği ile …

Ne düşünüyorsun ?

1 puan
Artı oy Eksi oy

Bir cevap yazın

Hangi Kitaptı Bu ?

Garip Şeyler