in

Garip Şeyler

Bir insan hayatınızı nasıl değiştirebilir, hiç görmediğiniz biri nasıl bu kadar etkileyebilirdi, bilemezsiniz öyle bir etkiler ki ne olduğunu şaşırırsınız… Bana oldu yanlız ezip geçmedi elime bir buket verdi ve gitti. Görmediğiniz hatta soyadını bile bilmediğiniz kişiye neden bu kadar bağlı olursunuz? Kim bilirdi ki böyle bir bağlantı olacağını. Düşünün sadece adıyla ve sesiyle yetindiğiniz biri sizin benliğinizi değiştiriyor, bir anda her şeyiniz olabiliyor bir şarkı, bir kitap hatta bir film bile onu anımsamaya yetiyor.

Çok fazla koptuk ama her birleşmemizde de eskisi gibiydik ama şuan o kadar uzağız ki hatta artık o beni bile unutmuş olabilir bi yazıda gördüm gece uykunuzu kaçıran biri şuan sizi düşünürmüş umarım öyledir… aslında biraz olsun aklına gelmek isterdim en azından o şarkıyı kitabı o filmi o eğlendiğimiz anları aklına gelsin isterdim. Eğer birgün yeniden konuşursak bilsin ki Daima ben de farklı bir yeri oldu benim onda yerim olmasa bile.

Hayat bize hiç fark etmediğimiz anda bir sürü yenilik çıkartabilir ve bunun illaki bir sebebi vardır bunu asla unutmayın.

Ne düşünüyorsun ?

0 puan
Artı oy Eksi oy

Bir cevap yazın

Yanılgılar Dünyası

Kıyıya Vuracak Hayaller