in ,

En Keyifli Yılbaşı Filmleri

Yılbaşına az bir süre kala hepimizin isteği üstümüze yorganımızı çekip bir gözümüzle pencereden sokak lambasının sarı ışığında yağan karı görmek diğer gözümüzle de keyifli yeni yıl temalı filmleri izlemek. İşte herkesin keyif alabileceği bir film listesi. Önerileriniz varsa yorumlarda yazmayı unutmayın. 🙂

#1 How the Grinch Stole Christmas (2000)

Hepimizin çocukluk yıllarında izlediği ve usta aktör Jim Carrey'nin başrolünü oynadığı bu güzel filmi mutlaka izleyin.

#2 The Polar Express (2004)

Noel arifesinde bir çocuğun Kuzey Kutbu'na olan sihirli yolculuğunda arkadaşlık, cesaret ve Noel ruhunu göreceğiniz güzel bir animasyon filmi.

#3 Home Alone (1990)

Hepimiz Evde Tek Başına serisini biliyoruz. Yılbaşı dediğimizde akla gelen ilk filmi anlatmaya gerek yok. Güzel vakit geçirmek isteyenlere çok eğlenceli bir film. Patlamış mısırı unutmayın. 🙂

#4 Die Hard (1988)

Aksiyon sevenler için tüm aileyi bir araya toplayıp izleyebileceğiniz nefes kesen bir aksiyon filmi. Bruce Willis'in imza filmlerinden biri.

#5 The Nightmare Before Christmas (1993)

En İyi Görsel Efekt dalında Oscar adaylığı olan bu filmi izledikten sonra neden aday olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Bu güzel aile müzikalini seyretmenizi tavsiye ederiz.

#6 Elf (2003)

Ünlü komedyen Will Ferrel'ın başrolünü üstlendiği bu eğlenceli filmi kesinlikle izleyin.

#7 Bridget Jones’s Diary (2001)

Yılbaşını sevdiğiyle beraber romantik bir komedi filmi izleyerek geçirmek isteyenler için ideal bir film. 🙂

#8 Bad Santa (2003)

Eski bir suçlu ve arkadaşının Noel Baba kılığına girerek gerçekleştirmeye çalıştıkları bir soygunu anlatan güzel bir komedi filmi.

Ne düşünüyorsun ?

5 puan
Artı oy Eksi oy

Bir cevap yazın

Kimiz?

Heybeliada Göründü.