in ,

Yeni Favori Animasyonumuz Geliyor: Solar Opposites

Disney’in bünyesine katılmak üzere olan Hulu yeni bir animasyon serisi için kollarını sıvadı. Bu projenin arkasında da günümüzün en iyi işlerini çıkartan biri var.

Yetişkinler için olan animasyon konusunda başarısı arkaplana atılamayacak birisi var şu an da piyasada. O da Justin Roiland.

Rick&Morty’nin (Neden İzlenmeli: Rick and Morty) yaratıcılarından biri olmakla birlikte aynı zamanda serideki birçok karakterin ve hem Rick’in hem de Morty’nin seslendirmeni olan Justin Roiland 2015 yılından (veya öncesinden) beri bir seriyle daha uğraşıyormuş.  Bu serinin adı da Solar Opposites.

2020 yılında yayına süreceği beklenen seri hakkında biraz detaylara inelim.

 

Yazıda kullanacağımız görseller kendisinin 2015 yılında kişisel twitter hesabından paylaştığı konsept çizimleri. 

Justin Roiland bu seride de yukarıdaki görselden görebileceğiniz Korvo ve Terry karakterlerine ses veriyor olacak. 19 yaşındaki Sean Giambrone instagram hesabından yayınladığı gibi Yumyulack’ı seslendiricek. Jesse karakteri de sesini Mary Mack’den alıyor alacak. Mike McMahan’ın twitter hesabında The Pupa karakterini yayınlaması da aklıma biraz soru işareti getirmedi değil seslendirme ekibi için.

 

 

 

Kendi gezegenlerinden ayrılan (ayrılmak zorunda kalan?) bu uzaylı ailemiz Amerika’da bir kasabada yeni bir düzen kurmalarını anlatıyor.

Roiland bu serüveninde tabiki yalnız değil. Rick and Morty’den aşina olduğumuz Mike McMahan bu projede de Roiland ile birlikte olacak.

Bildiğimiz gibi kısa bir süre önce Rick and Morty Adult Swim kanalından 70 bölümlük bir sipariş almıştı. Yeni projenin farklı bir platformda yayınlanacak olsa da işin arkasında Roiland ve McMahan ikilisi varken kaliteli bir şeyler izleyeceğimiz aşikar.

Acaba bu iki dizi arasında bağlantılar olacak mı, birbirlerine referans gönderecekler mi merak içerisinde bekliyoruz.

Diğer yazılarımı okumak içinDamla Su Özdemir

Yazımı bitirmeden de sizi bir sorum olacak. Animasyon serileri izliyor musunuz? 

Ne düşünüyorsun ?

0 puan
Artı oy Eksi oy

Bir cevap yazın

Umut Etmek

Kayıp Çöl