in

Keyifle, Kısacık Film

Sanırım dünya üzerinde film izlemek kadar masrafsız ve keyifli bir etkinlik daha henüz keşfedilmedi. O yüzden ne kadar film izlesek az. Tabi bu zevki sadece uzun metraj yapımlara değil kısa filmlere de borçluyuz. Bu sebeple size keyifle izlediğim birkaç kısacık film önermeye geldim.

#1 Düşündüğünden daha güzelsin

Sizi buradan alıp tanımadığınız insanlarla dolu bir odaya koyuyorlar. Orada insanlarla tanışıyor, ufak sohbetler ediyorsunuz. Peki içeriye girdiğinizde ne mi oluyor. Sizi görmeyen bir robot resim uzmanına görünüşünüzü anlatıyorsunuz, o da sizi sizin anlattıklarınızla çiziveriyor. Ne kadar anlamlı bir film olduğunu izlediğinizde daha iyi anlayacaksınız. İpucu vermeyeyim.

1 puan
Artı oy Eksi oy

#2 Room 8

Evettt. Bu, beyninizde ufak çaplı bir yangına sebep olabilir. Uyarmadı demeyin.

1 puan
Artı oy Eksi oy

#3 Simetri Hastaligi

Atıştırmalık, eğlenceli bir şeyle başlayalım. Simetri hastalarına selam olsun. İşinizin bu kadar zor olduğunu şimdiye kadar anlayamamışız.

0 puan
Artı oy Eksi oy

#4 Alma

Bu devirde oyuncağa bile güvenmeyeceksin. Buyurun.

0 puan
Artı oy Eksi oy

#5 Kafanda

Savaş var siz de asker olmak için gönüllü olmuşsunuz ve kafanızı uzatır uzatmaz başınızdan vuruluyorsunuz. Ama bir sorun var kafanızın içinde bütün yaşamınızı kaydeden kamera hasar görmüş. Melek, sizi cennete almadığı gibi hadi git başka bir şekilde bir daha öl diyor.

0 puan
Artı oy Eksi oy

#6 İnside –

Çoklu kişilik bozukluğu hep ilgi çekici bir psikolojik rahatsızlık olmuştur. Bu sorunu yaşayan insanların hayatını hep merak ederiz. Bakalım bu filmi izlediğinizde de yaşamları size ilgi çekici gelmeye devam edecek mi?

0 puan
Artı oy Eksi oy

#7 Ambition

Son olarak 'Ambition' (hırs) filmi; Avrupa Uzay Ajansı'nın katkılarıyla, Rosetta görevinin önemine ithafen çekilmiş güzel bir film. Tanıdık yüzler sizi daha da keyiflendirebilir. Bakın bakalım kimler oynuyor bu filmde. (Türkçe çevirisine; youtube özelliği olan, videodaki altyazı açma bölümüne tıklayarak ulaşabilirsiniz)

0 puan
Artı oy Eksi oy

Ne düşünüyorsun ?

1 puan
Artı oy Eksi oy

ÖzelHayatınGizsizliği/İyimserOlmayanUmut/KötülüğünSıradanlığı

Derin Rüya