in

Boşluktan Çıkış

İlginç bir şekilde kayboldum bu aralar. Yazılarıma ara verdim… Ne için? Okul hayatıma, vizelerime, finallerime odaklanmak için ve daha pek çok şey. Peki ne oldu? Hiç birine odaklanamamak gibi bir durumla karşı karşıya kaldım. Biraz da üniversitede 3.sınıf olmanın zorluklarını yaşıyorum. Dersler bir miktar daha ağır, üyesi olduğum bir topluluk ve etkinlikleri var, pek yolunda gitmeyen -hatta hiç yolu olmayan- bir aşk hayatım var(yok).

Peki ben bu durum da kendimi nasıl toplarım odaklanırım ve devam ederim gibi soruların cevabını aramaya çıktım. İlk başvurduğum şey yazmak oldu.

Bu öyle büyülü öyle sihirli bir şey ki sanki tüm sıkıntılarımın çözümüne giden o yolların, her birine, birer adım atmışım güvenini ve hissini verdi bana. Bu yüzden yazmayı hiç kesmeyeceğim. Sayısalcı bir insan olabilirim ama adı üstünde insanım ve bizler için yazmak okumak nefes almak gibi bir ihtiyaç(yani öyle olmalı). Şuan yurt odamda, yatağımda huzurlu bir şekilde yatmamı sağlayacak olan bu yazımı okuyup sizlerin de varsa içinden çıkamadığınız sorunlarınız sıkıntılarınız yapmanız gerekenleri söylüyorum buraya dikkat: Hemen bi kağıt kalem alın elinize ve önce bir güzel içinizi dökün kağıda ardından da yine o kâğıda güzel bi planlama yapın.

Plânınızın ilk aşaması da öncelikle yarına güzel düşenler ve süper ötesi bir enerji ile uyanmak olsun. İyi geceler güzel insanlar :j

Ne düşünüyorsun ?

0 puan
Artı oy Eksi oy

Bazen

Yalnızlık