in

Zamanın Birinden Bir Zamanlar

Kadın yüzünün yarısıyla gecenin bir yarısı balkona çıktı .Beşinci kattan aşağıya bakıyordu . Beklediği tek şey içindeki karamsarlığından ve hayal kırıklıklarından kendisinin geri gelmesiydi. Uzun süre bekledi  ve yatak odasına gitti .İşte bu kadın bu hikayede baş karakter gibi görünecek belki de ama  aslında bu kadının içinden gelmedikleri ,gitmedikleri ,bekledikleri ,özümsediği ,beğendiği yani zaman zaman baş karakter oluşu, kısaca bu kadın zamanın birinden bir zamane kadını olamayışıdır ..

Kadın yatak odasında uyumaya koyuldu başını yastığa koydu. Kedisi olduğunu hayal etti .Sonra kedi olmak nasıl bir duygu olduğunu ve kendisinin bir kedi olduğunu hayal etti .Kadın artık uyumak istiyordu fakat iç sesi izin vermiyordu .Uyuma numarası yapmanın iyi olacağını düşündü ve işe de yaradı. Kadının iç sesi uykuya yenik düşmüştü . Kadın yazmak için iyi bir fırsat olacağını düşündü hemen ve sessizce bilgisayarını açtı , kendisinin bugün nasıl hissettiğine dair okuyabileceği bir şeyler yazmaya koyuldu
24.09.2018 Pazartesi
Kendimi uzun süredir komada gibi hissediyorum . Yeni bir güne merhaba diyemiyorum .Ruhuma ilaç olacak bir şey bulamıyorum . Büyüdükçe hissizleştirildim. İnsanlardan o kadar soğudum ki kendime bile uzaklaştım .Kendime uzaktan bakıyorum çoğu zaman .Sabrımı kendime bile zar zor gösterdiğim günlerden biri daha geçti .Hep aynı bahaneler sunuyorum, başarısızlıklarıma  kızıyorum. Ben iflah olmaz bir aptalım ve bugünde kalan zamanıma ihanet ederek geçirmiş bulunmaktayım .
Kadın son bir cümle daha ekleyip uyumaya karar verdi
Kendime not : KENDİNİ SEV.

Ne düşünüyorsun ?

2 puan
Artı oy Eksi oy

- fivefingerr

Uzun açıklama için cok erken

Zaman Suçsuz

Acil